Подарунковий сертифікат на SPA-послуги
Ви можете замовити сертифікат на SPA-програму, набір послуг або грошовий еквівалент. Залишіть заявку і ми вас проконсультуємо.
Для швидкого зв'язку телефонуйте за номером +38 050 50 15 777
або пишіть у Вайбер +38 063 787 30 47
Подарункові сертифікати від "Spa - Sense" - це незвичайний і ексклюзивний подарунок, який дає чудову можливість подарувати своїм коханим на честь свята, а також друзям або родичам, навіть бізнес партнерам щось оригінальне: а саме поринути у світ SPA, завдяки SPA програмам або східним масажам (тайському та гавайському). Ви подаруєте насолоду, у вигляді ритуалу, подаруйте відчуття духовної та фізичної та гармонії. Такий подарунок залишає незабутні почуття.

Перевага подарункового сертифікату від Spa-Sense – це насамперед універсальність, оскільки такий подарунок чудово підійде будь-якій людині, незалежно від її віку, інтересів та діяльності.
Купити подарунковий сертифікат у Києві можна в нашому салоні або замовити доставку Новою почтою.

Універсальність сертифікатів Spa-Sense
За Спа програмою – Ви вибираєте одну із розроблених Spa - програм чи масаж на нашому сайті, яка відповідає перевагам та критеріям статі, а також вимогам бюджету.

На грошовий еквівалент – на суму, на яку на власний розсуд власник сертифікату буде мати можливість скористатися будь-якими послугами нашого Spa салону.
Типи подарункових сертифікатів Spa-Sense за категоріями
Спа - програма в подарунок – найкращий вибір, якщо Ви бажаєте подарувати комплексну SPA програму! Цей тип подарунка поєднує у собі: розпарювання у фітобочці чи фінській сауні, пілінг-процедуру. масаж тіла, голови, обличчя та стоп. Все це поєднання дає максимальний ефект та приносить максимум задоволення. Ви можете вибрати процедури з різними препаратами, залежно від смаку людини: шоколад, апельсиновий догляд, різноманітні ефірні масла та інші.


Масаж у подарунок - чудове рішення для комплексного зняття напруги всього тіла завдяки гавайському, тайському чи масажу горячими камінчиками.

Для чоловіків – чудовий подарунок будь-якому чоловікові! Ви можете вибрати подарунок, який включає "Шосте почуття" або СПА процедуру "Імператор" . СПА процедура зазвичай складається з розпарювання у фітобочці чи фінській сауні, пілінгу, масажу тіла, масажу обличчя та стоп, оскільки дані послуги Spa-Sense найбільш популярні серед чоловіків. Цей подарунок не залишить байдужим жодного чоловіка.

Подарунок для жінок – найкращий набір СПА процедур від Spa-Sense, який не залишить байдужою жодну жінку! Ми рекомендуємо дарувати сертифікат на процедури, пов'язані з тропічним запахом цитрусових чи шоколадними продуктами.

Подарунок для двох – це поєднання процедур розпарювання у фітобочці чи фінській сауні, пілінг-процедуру. масаж тіла, голови, обличчя та стоп для двох осіб. У нас це програма Ейфорія
для двох різною тривалістю масажу від 60 хв до 130 хв.

Подарунковий сертифікат на SPA-послуги
Made on
Tilda