Масаж "Шосте почуття"
Масаж "Шосте почуття"
Масаж "Шосте почуття" – чарівний фірмовий масаж, який проводиться у Спа-салоні "Spa-Sense" на високому професійному рівні. Майстри працюють у потоці Любові та Світла. Ця зцілююча енергія тече через руки майстрів і наповнює всі ваші органи та фізичне тіло. З Вашого бажання Ви зможете поринути у незвіданий світ почуттів та відчуттів.
Записатись
Фірмовий масаж "Шосте почуття" увібрав у себе найкращі рухи найдавніших технік Тайського та Гавайського масажу. Також за Вашим бажанням до цієї техніки може включатися масаж обличчя, стоп.

Прийшовши всього на один сеанс СПА-масажу, Ви відчуєте, як зміниться Ваше світовідчуття, піде напруга з м'язів, а також Ви зможете провести самоаналіз свого стану через занурення свідомості у тіло. Удосконалюючи цей масаж, ми поєднали філософію двох напрямків (тайська, гавайська). Таким чином побачили на практиці, що одна чудово доповнює іншу, і переплітаючи рухи хитромудрим чином – масаж "Шосте почуття" виходить індивідуальним залежно від потреб Вашого тіла.

Філософія Сходу – чисте тіло на енергетичному плані, що веде за собою фізичне здоров'я. Чарівний масаж починається зі "знайомства – налаштування" через "глибоке дихання" та поступове занурення у почуття свого тіла, що дозволить прибрати думки на час масажу. Критерієм максимально ефективної настройки є вільний від думок стан людини (Тут і Зараз), що досягається за допомогою утримання уваги:

  1. на животі та ногах
  2. за диханням
  3. за дотиками рук майстра
"Тайський масаж тіла" виконується проминаючими рухами через рушник, а також саме тут ми виконуємо різноманітні "розтяжки" для того, щоб розблокувати суглоби і розслабити "затиснуті" зони тіла. Масаж чарівним чином «прочистить» енергетичні канали – «меридіани», це свого роду пасивна йога, майстер проробить спеціальні вправи на розтяжку, що дозволить прибрати напругу та блоки з тіла на фізичному та енергетичному рівнях, а також досягти збільшення життєвої сили та глибокої психо- емоційної релаксації.

Записатись на послугу
Варіант 1:
✔️ розслабляючий масаж для обличчя та тіла "Шосте почуття (тайський та гавайський масаж) 60 хвилин" по арома - маслу на вибір
✔️ чаювання "Трав'яний чай з медом"

Тривалість SPA-масажу: 1 година 15 хвВартість:
standart - 1000 грн
premium (майстер масажу з досвідом від 10 років) – 1500 грн


Варіант 2:
✔️ розслабляючий масаж для обличчя та тіла "Шосте почуття (тайський і гавайський масаж) 90 хвилин" по арома – маслу;
✔️ Чаювання "Трав'яний чай з медом";

Тривалість SPA-масажу 1 година 45 хв


Вартість:
standart – 1500 грн
premium (майстер масажу з досвідом від 10 років) – 2250 грн.


Варіант 3:
✔️ Розслабляючий масаж для обличчя та тіла "Шосте почуття (тайський і гавайський масаж) 120 хвилин" по арома - маслу;
✔️ Чаювання "Трав'яний чай з медом".

Тривалість SPA-масажу 2 години 15 хв

Вартість:
standart – 2000 грн
premium (майстер масажу з досвідом від 10 років) – 3000 грн.


Запис на послуги вартістю від 1500 грн. актуальний у разі внесення повної оплати за послугу або передоплати у розмірі 500 грн. Перенесення можна провести за 2 дні до початку послуги із збереженням передоплати. В іншому випадку гроші йдуть на розвиток салону.
Made on
Tilda