Масаж "Шосте почуття"
Масаж "Шосте почуття"
Масаж "Шосте почуття" – чарівний фірмовий масаж, який проводиться у Спа-салоні "Spa-Sense" на високому професійному рівні. Майстри працюють у потоці Любові та Світла. Ця зцілююча енергія тече через руки майстрів і наповнює всі ваші органи та фізичне тіло. З Вашого бажання Ви зможете поринути у незвіданий світ почуттів та відчуттів.
Записатись
Фірмовий масаж "Шосте почуття" увібрав у себе найкращі рухи найдавніших технік Тайського та Гавайського масажу. Також за Вашим бажанням до цієї техніки може включатися масаж обличчя, стоп.

Прийшовши всього на один сеанс СПА-масажу, Ви відчуєте, як зміниться Ваше світовідчуття, піде напруга з м'язів, а також Ви зможете провести самоаналіз свого стану через занурення свідомості у тіло. Удосконалюючи цей масаж, ми поєднали філософію двох напрямків (тайська, гавайська). Таким чином побачили на практиці, що одна чудово доповнює іншу, і переплітаючи рухи хитромудрим чином – масаж "Шосте почуття" виходить індивідуальним залежно від потреб Вашого тіла.

Філософія Сходу – чисте тіло на енергетичному плані, що веде за собою фізичне здоров'я. Чарівний масаж починається зі "знайомства – налаштування" через "глибоке дихання" та поступове занурення у почуття свого тіла, що дозволить прибрати думки на час масажу. Критерієм максимально ефективної настройки є вільний від думок стан людини (Тут і Зараз), що досягається за допомогою утримання уваги:

  1. на животі та ногах
  2. за диханням
  3. за дотиками рук майстра
"Тайський масаж тіла" виконується проминаючими рухами через рушник, а також саме тут ми виконуємо різноманітні "розтяжки" для того, щоб розблокувати суглоби і розслабити "затиснуті" зони тіла. Масаж чарівним чином «прочистить» енергетичні канали – «меридіани», це свого роду пасивна йога, майстер проробить спеціальні вправи на розтяжку, що дозволить прибрати напругу та блоки з тіла на фізичному та енергетичному рівнях, а також досягти збільшення життєвої сили та глибокої психо- емоційної релаксації.

Записатись на послугу
Вариант 1:
✔️ Расслабляющий массаж для лица и тела "Шестое чувство (тайский и гавайский массаж 1 уровень)" (60 мин) по арома – маслу на выбор:
"ароматач", "баланс", "дыхание", "цитрусовая нега", "подъем".
✔️ Чаепитие "Травяной чай с медом"

Длительность SPA-программы 1 час 15 минут

Стоимость:
standart - 900 грн

Вариант 2:
✔️ Расслабляющий массаж для лица и тела "Шестое чувство (тайский и гавайский массаж)" (75 мин)
✔️ Чаепитие "Травяной чай с медом "

Длительность SPA-программы 1 час 30 минут

Стоимость:
standart (мастер массажа с опытом до 5 лет) - 1100 грн
premium (мастер массажа с опытом от 5 лет) - 1600 грн.

Вариант 3:
✔️ Расслабляющий массаж для лица и тела "Шестое чувство (тайский и гавайский массаж " (90 мин)
✔️ Чаепитие "Травяной чай с медом "

Длительность SPA-программы 1 час 45 минут

Стоимость:
standart (мастер массажа с опытом до 5 лет) - 1350 грн
premium (мастер массажа с опытом от 5 лет) - 1900 грн.

Вариант 4:
✔️ Расслабляющий массаж для лица и тела "Шестое чувство (тайский и гавайский массаж)" (120 мин)
✔️ Чаепитие "Травяной чай с медом "

Длительность SPA-программы 2 часа 15 минут

Стоимость:
standart (мастер массажа с опытом до 5 лет) - 1750 грн
premium (мастер массажа с опытом от 5 лет) - 2500 грн.

Запись на услуги стоимостью от 1500 грн актуальна в случае внесения полной оплаты за услугу или предоплаты в размере 500 грн.
Перенос можно провести за 2 дня до начала услуги с сохранением предоплаты.
В другом случае деньги идут на развитие салона.
Made on
Tilda