Терапія "Пробудження"
Наші Майстри можуть допомогти побачити першопричину блоків у тілі та подій у житті. Такий сеанс допомагає "дістати" напругу на більш глибинних рівнях, усвідомити виток такого явища і відпустити його. З розслабленням напруження у тілі налагоджується контакт із душею.

Ефект від «Пробудження» досягається саме через контакт із душею. Вміння чути себе, довіритися іншому, дає добрий результат розуміння та відповідь на запитання – А чого я хочу насправді?!
Це вдале поєднання психотерапії та масажу.
Записатись
Під час сеансу майстер спілкується із гостем. За відповідями відразу ясно, звідки йде відповідь – від душі чи розуму. Точково масажуючи тіло, майстер відчуває кожну напругу в тілі гостя. А тіло ніколи не бреше! Якщо тіло розслаблене, немає напруги, енергія тече по каналах легко, тоді ви свята людина. А якщо ні, тоді прийміть вітання! Вам куди рости! Безперечно, робота над собою – це процес довгий, але дуже цікавий. Головна нагорода – мир у душі, гармонія у всіх сферах життя, реалізація цілей, планів та задумів. Дозвольте собі поспілкуватися з душею і вона Вам дуже цікаве розповість.
Відмінність масажу "Пробудження" з інших психологічних практик: все, що приходить майстру під час сеансу, це відповіді тільки цьому відвідувачу і тільки в цей момент часу. Майстер не запам'ятовує та не записує. Нічого свого майстер не додає; майстер не дає "єдино правильного варіанту", адже у душі багато варіантів розвитку майбутнього і тільки сама людина вибирає як йому вчинити; майстер ставить відкриті питання, виступає у ролі активного слухача і дає зворотний зв'язок; масаж використовується здебільшого точковий із продавлюванням проблемних місць;
майстер може використовувати елементи медитації, дихальних практик для розслаблення розуму та занурення свідомості гостя у розслаблений стан. Гість постійно перебуває у свідомому стані; метод виключає маніпуляції;
Цей масаж роблять майстри з великим досвідом та розумінням Законів світу. Вони зможуть Вам допомогти побачити способи вирішення питання, у тому числі через розслаблення. Це справді унікальна можливість для охочих змін людини вже через кілька сеансів (від 1) поміняти своє життя на краще! За час сеансу наш гість може відчути напруження, яке дуже довго жило в тілі і про яке людина могла і не здогадуватися. Після виявлення напруження можна зрозуміти причину і корінь цих явищ: давні образи, пригнічені емоції та почуття до близьких людей (батьки, бабусі та дідусі, друзі, колишнє подружжя та інших).

Записатись на послугу
Варіант 1:
✔️ Терапія "Пробудження" 60 хвилин
(мікс масажних технік, авторські напрацювання, високий рівень майстра, використання психологічних методів та масажу 2в 1, ефективніша трансформація напруги в тілі)
✔️ чаювання "Трав'яний чай з медом" Тривалість перебування в салоні: 1 година 15 хвилин

Ціна: 1250 грн.
Варіант 2:
✔️ Терапія "Пробудження" 90 хвилин
✔️ чаювання "Трав'яний чай з медом"

Тривалість перебування в салоні: 2 години 15 хвилин

Ціна: 1900 грн.
Варіант 3:
✔️ Терапія "Пробудження" 120 хвилин
✔️ чаювання "Трав'яний чай з медом"

Тривалість перебування в салоні: 2 години 15 хвилин

Ціна: 2500 грн.

Запис на послуги вартістю від 1500 грн. актуальний у разі внесення повної оплати за послугу або передоплати у розмірі 500 грн. Перенесення можна провести за 2 дні до початку послуги із збереженням передоплати. В іншому випадку гроші йдуть на розвиток салону.

Made on
Tilda